Miło nam poinformować, że studentki trzeciego roku kierunku Inżynieria Biomedyczna – Roksana Brzeskot i Wiktoria Burczyńska – reprezentowały Koło Naukowe BiomedUZ podczas XLIII Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych Studentów Wydziału Inżynierii Mechanicznej, organizowanego przez Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie w dniach 20–22 maja 2026 r.
Studentki, pracujące pod kierunkiem dr inż. Agnieszki Mackiewicz, zaprezentowały wyniki badań pt. „Numerical analysis of a customized external prosthesis for a dog after forelimb resection”.
Szczególnie cieszy nas fakt, że za swoje zaangażowanie oraz wysoki poziom merytoryczny prezentowanych badań Roksana Brzeskot i Wiktoria Burczyńska otrzymały wyróżnienie za wybitne osiągnięcie w dziedzinie kognitywistyki.
Serdecznie gratulujemy studentkom oraz opiekunowi naukowemu i życzymy kolejnych sukcesów naukowych oraz dalszego rozwoju badawczego.
