Aktualności

Sukces studentek Inżynierii Biomedycznej UZ

26.05.2026

Miło nam poinformować, że studentki trzeciego roku kierunku Inżynieria Biomedyczna – Roksana Brzeskot i Wiktoria Burczyńska – reprezentowały Koło Naukowe BiomedUZ podczas XLIII Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych Studentów Wydziału Inżynierii Mechanicznej, organizowanego przez Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie w dniach 20–22 maja 2026 r.

Studentki, pracujące pod kierunkiem dr inż. Agnieszki Mackiewicz, zaprezentowały wyniki badań pt. „Numerical analysis of a customized external prosthesis for a dog after forelimb resection”.

Szczególnie cieszy nas fakt, że za swoje zaangażowanie oraz wysoki poziom merytoryczny prezentowanych badań Roksana Brzeskot i Wiktoria Burczyńska otrzymały wyróżnienie za wybitne osiągnięcie w dziedzinie kognitywistyki.

 

Serdecznie gratulujemy studentkom oraz opiekunowi naukowemu i życzymy kolejnych sukcesów naukowych oraz dalszego rozwoju badawczego.

Galeria zdjęć
Logo programu Widza Edukacja Rozwój Biało-czerwona flaga i napis Rzeczpospolita Polska Logo Euopejskiego Funduszu Społecznego
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Nowoczesne nauczanie oraz praktyczna współpraca z przedsiębiorcami - program rozwoju Uniwersytetu Zielonogórskiego" POWR.03.05.0-00-00-Z014/18